Dzeržynskio turgus (Kalvaricko bazaras)

FOTO: info.e-sviesa

Privatizuojamas objektas, arba Išnuomojamas prekybinis plotas, arba dar tiksliau – Vilniaus savivaldybė neapsisprendžia, kam priklauso Kalvarijų turgavietė. Kas turgaus verchas, turėtų paaiškėti įgyvendinus dar vieną municipalinį sandorį..

Dar vienas amžiaus sandoris bręsta sostinėje, šįkart dėmesio centre – Kalvarijų turgavietė. Nuo seno vilniečiams pažįstama, kaip Dzeržinskio turgus arba Kalvaricko bazaras. Galima sakyti, kad tai – geriausias pasiūlymas šią vasarą! Ieškomi užsienio investuotojai, kurie ketvirčiui amžiaus perimtų didžiulio sklypo Vilniaus centre kontrolę. Puikus susisiekimas, istoriškai gilios prekybos ir mugių organizavimo tradicijos – ilgametis traukos objektas!


Pirminė pasiūlymo kaina: milijonas litų per metus;
Laikotarpis: 25 metai;
Teritorija: 30194 kvadratiniai metrai (su galimybe plėsti dvigubai);
Paskirtis: Komercinė (prekyba)


Diskutuodami apie ūkininkų turgelių plėtros perspektyvas, miesto vadovai pasirėmė statistika, kad (kaip jau rašyta) daugumas vilniečių norėtų Kalvaricko turgų uždaryti, bet gi ne suvisam, o tikriau pertvarkyti, sudarant dar geresnes sąlygas ūkinykams, ypač – pradėti naują prekybą.

Municipaliniuose ginčuose tam priešinosi bičiulis Algirdas (Paleckis) bei paksuoliai. Manytina, kad toks pasipriešinimas sietinas su kokiu nors neišmanymu, kad viskas čia akivaizdžiai naudinga: otkatas – garantuotas! Tereikia nuraminti ūkininkus, pažadėti, kad individuali prekyba ekologiškais maisto produktais ir Lietuvoje užauginti vaisiai ir daržovės, kartu, ir sūriai, ir skilandžiai toliau puikuosis ant prekystalių bei džiugins miesčionių pilvus bei puoš šeimininkų stalus ir šaldytuvus.

Dar reikia pasakyti, kad toks sandoris – puiki galimybė užsidirbti tarpininkams, ieškant investutojo ir dalinantis otkatą. Ne viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes neįgudusiam svetimšaliui verlsininkui tikrai reikės pagalbos susipažįstant su tautiniais prichvatizavimo ypatumais ir įsiliejant į Lietuvišką ekonominę erdvę.

Toks kąsnis!!!

Share

Comments are closed.