Savizoliacijos principai

Kaip saviizoliuojatės kovoje su koronavirusu ir ką darysite jį įveikę – tokie trendiniai klausimai prikelia informacijos apie sveikatą poreikį ir formuoja stiprią tendencija žmonijai išgyventi…

Koronė mums tenka keistis online,

Nes staigiai pasaulis už lango sustojo…

Dabar populiariai, išmaniai ir sumaniai aptinkame pažangiausius pasiūlymus, kaip elgtis prie pandeminei grėsmei – visi daugumoje kraustosi online, nes paskelbti karantinai. Tai reiškia, kad online turinys milžiniškai padidės! Reikės daugiau gigabaitų, naujų kompų ir telikų, pašoks žaidimų kainos ir videonuoma – rasis daugiau netfliksų ir pareonų prenumeratorių, jau nekalbant apie tuščiomis gatvėmis zujančias barboras!

Skaitysime daugiau knygų ir praleisime daugiau laiko medituodami. Prikelsime Vangą ir Nostradamą, ręsime išgyvenimo kapsules ir statysime ateities miestus pagal Fresco – ieškosime sveikos gyvensenos principų ir būdų. Tada jau žersis patarimai ir receptai kaip iš gausybės rago, o pradžią tam duoda šiandiena ir savizoliacija!

Sunkiai nemąstant, jei anksčiau, kas prisimena – reikėjo galvą apsivyniot tualetiniu popieriumi, tai dabar – pagal seną Facebook ir Instagram madą – galvą reikia apsivynioti izoliacija (skoču, žr. pav.). Šitaip bukvaliai literaliai atrodo savizoliacija.

Užsisakykite šiuolaikiškos ir madingos sveikatą palaikančios produkcijos!!!

Tačiau žmogus egoistu ir atsiskyrėliu tampa ne iškart! Nors dabar jaunimo mada – nesituokt ir gyvent virtualiai gali būti pavyzdžiu, tačiau užsisklendimas atneša ne tik apšvitimą, bet ir reikalauja higienos – tiek psichinės, kad neišprotėt, tiek fizinės – kad neprasmirst.

Nenustokime tad vartoti – rinkimės ir vartokime naujoviškai – pirkim online, nepamiršdami vienatvę praskaidrinančių dalykų ir drėkinamojo rankų kremo arba treniruoklio, jei kartais neleis išeit iš namų. Be to, pirkime ir dailių apdarų, nes jais patogiai vilkėsime ir galėsime pasipuikuoti Instragme 😉

 

Share