E621

Ar teko pastebėti, kokia neskani pastaruoju metu tapo „Daktariška dešra“? Čia viskas dėl to, kad kažkam masiškai sumikštėjo smegenys ir, ko gero, iškreiptos konkurencijos akivaizdoje, atsisakyta puikiojo E621. Šimtmečius namuose ir restoranuose naudojama tokia soda niekam nekliuvo, o nūnai šeimininkės priverstos sukti galvą, kokiu marmitu ją pakeisti.

Kaip žinia, voveruškos, rozmarinai ar kinza su kmynais, plačiai naudojami patiekalams gaminti bei padažams gardinti, bet populiariausi išlieka juodieji pipirai, druska ir česnakas. Neverta net aiškinti, kiek sutaupytų šeimininėkės, jei naudotų universalų E621, tik vat – kažkokios lobistinės interesų grupuotės pasistengė, kad sąmonėje įsitvirtintų klaidinančios nuostatos, o skrandžiai būtų pratinami prie prėsko šūdo!

Populiarusis monosodos gliutamatas garantuoja ne tik sotų pilvą, gardų maistą, bet ir užtikrina maitinimo įstaigų pelną. Gerai žinomas „kinietiškos virtuvės sindromas“, arba „makdonaldo sėkmės receptas“ puikiai iliustruoja neabejotinai veiksmingą šio gardiklio efektą. Visiškai atsisakydami E621 rizikuojame pratintis kramtyti pjuvenas ir galvoti, kad tai – visiškai sveika!

Share

Comments are closed.