Ar Lietuvoje kiaulės turi didesnes teises už lietuvį?

Neapsikentusi PRinio aplaidumo, Pigi Keulė savinasi antraštę ir siekia užpildyti informacinį vakuumą, susidariusį aplink kiaulių ir žmonių teises…

Matomai nacionalistiniai ir įžeidžiantys argumentai skamba Seime, kai bandoma lyginti lietuvių ir kiaulių teises. Jei nūdieną stebime žmonių sukiaulėjimą, tai kodėl kalbama vien apie lietuvius?

Danų kiaulės kaltinamos pernelyg išplėstomis teisėmis ir laisvėmis, sudarytomis išskirtinėmis sąlygomis ir dominuojančia padėtimi rinkoje. Neaiškus ir jų statusas lietuviškų kiaulių ir šalies piliečių teisių atžvilgiu!

Anądien piketuotojai linkėjo, kad kiaulidžių srutų dvokas pasiektų Vilnių, tai ta proga jau, ko gero, matome pirmuosius to ženklus:

Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojo Jono STANEVIČIAUS spaudos konferencija Seime „Ar Lietuvoje kiaulės turi didesnes teises už lietuvį?“ Dalyvauja Mažeikių rajono Bugenių kaimo bendruomenės atstovas Stanislovas Skurvidas, Radviliškio rajono Šiaulėnų kaimo bendruomenės atstovas Edvardas Stonkus, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos atstovas Antanas Naujokas

(Vilnius, 2010 balandžio 28 d.)

Share

1 thought on “Ar Lietuvoje kiaulės turi didesnes teises už lietuvį?”

Comments are closed.